Tu jesteś: Medcentre | Medycyna w pigułce  »  Porady  »  Forskolin – nowy przepis na szczupłą sylwetkę

Forskolin – nowy przepis na szczupłą sylwetkę

Opublikowano w kategorii Porady       
Forskolin – nowy przepis na szczupłą sylwetkę

Bycie fit może stać się teraz prostsze, niż Ci się wydaje. Na scenę suplementów na odchudzanie wkracza bowiem prawdziwy hit ostatnich miesięcy – Forskolin, dzięki któremu nadzieje na piękny wygląd są w zasięgu ręki. W czym tkwi tajemnica jego sukcesu?

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

W świecie dietetyki i suplementacji zawrzało. Na rynku pojawił się bowiem specyfik, który pomaga w łatwy i szybki sposób zrzucić zbędny tłuszcz. Forskolin, bo o nim mowa, to suplement diety, który w składzie ma ekstrakt (100%) z niezbyt znanej do tej pory w Polsce pokrzywy indyjskiej. Roślina ta, czyli właściwie Coleus forskohlii, jak brzmi jej pełna nazwa, występuje jedynie w rejonach subtropikalnego, ciepłego i umiarkowanego klimatu na obszarach Tajlandii, Indii, Sri Lanki, Birmy oraz w innych częściach Azji Południowo–Wschodniej. 

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej wypełnia nasz żołądek, sprawiając, że dłużej czujemy się syci, dzięki czemu nie sięgamy po tuczące przekąski. Poza tym, ekstrakt z pokrzywy zawarty w preparacie Forskolin działa stymulująco na organizm, dodając mu potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania energii. Jest to bardzo ważne podczas kuracji odchudzającej – często bowiem zdarza się, że dieta i suplementy zwyczajnie energię nam zabierają, przez co nie mamy już sił ani na dietę, ani nawet na normalne funkcjonowanie. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dzięki unikatowemu składowi suplementu Forskolin mamy więcej siły i energii na rozpoczęcie aktywnego trybu życia.

 

REKLAMA

 

Forskolin, a dokładniej zawarta w nim forskolina, czyli składnik pokrzywy indyjskiej, wywiera także intensywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej oraz zapobiega magazynowaniu tłuszczu w komórkach. Forskolina pomaga także ciału utrzymać ciepło i wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, dzięki czemu eliminuje częsty problem odczuwania chłodu podczas kuracji odchudzającej. 

Forskolin to suplement, który w prosty, zdrowy i skuteczny sposób może pomóc Ci w utracie zbędnych kilogramów spędzających Ci sen z powiek. Warto spróbować zmienić swoje życie – zwłaszcza, że producent preparatu gwarantuje utratę co najmniej 10 kg już w początkowym okresie jego stosowania. W przeciwnym razie – przysługuje Ci zwrot pieniędzy.

Warto jednak pamiętać, iż Forskolin nie jest preparatem leczniczym i nie przyniesie tak spektakularnych efektów w przypadku osób, które mają nietypowe problemy zdrowotne. Pamiętaj także, że Forskolin, tak, jak każdy inny suplement diety, stanowi pewną ingerencję w organizm, dlatego, przed jego zażyciem, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Więcej na stronie forskolin.pl.